PulreaAktualizacja:

Pulrea - cena
2 314,81 zł netto za tonę
Detal Hurt
2 314,81 zł netto 0,00 zł netto
2 500,00 zł brutto 0,00 zł brutto
Pulrea

Pulrea opis produktu

Mocznik w postaci białych granulek, bez widocznych zanieczyszczeń mechanicznych. Jest produktem sypkim, higroskopijnym i łatwo rozpuszczalnym w wodzie. Ponadto, zawiera środek (żywicę mocznikowo-melaminowo-formaldehydową), który zapobiega zbrylaniu się nawozu. W nawozie jest wysoka koncentracja azotu w formie amidowej o długotrwałym działaniu.

Wielkość granuli wynosi od 1 do 4 mm, a ich zawartość wynosi nie mniej niż 90%. Gęstość nasypowa wynosi 0,70 – 0,78 kg/dm3.

Przeznaczenie i stosowanie Pulrea

Nawóz uniwersalny, można go używać w formie oprysku drobnokroplistego. Jest przeznaczony do stosowania przedsiewnego i pogłównego na wszystkich glebach, z wyjątkiem gleb wykazujących skrajnie kwaśny bądź zasadowy odczyn lub gleb świeżo zwapnowanych. Dodatkowo, znajduje zastosowanie pod wszystkie rośliny uprawy polowej, rośliny warzywnicze, kwiatowe. Co więcej, nawóz Pulrea używa się pod użytki zielone, drzewa i krzewy owocowe, a także trawniki. Nawóz należy wymieszać z glebą.

Nawóz można mieszać z innymi nawozami stałymi, ale nie miesza się go z innymi nawozami azotowymi. Przed wysiewem można go mieszać z solą potasową lub z PULSAR®. Jednorazowa dawka nawozu nie powinna przekraczać 250 kg/ha, w formie roztworu do dolistnego dokarmiania: 3 – 20 kg/ha.

Pakowanie i transport Pulrea

Pulrea pakowana jest w:

  • worki polietylenowe o pojemności 25 kg netto,
  • kontenery elastyczne typu big-bag o pojemności 500 kg oraz 1000 kg netto,
  • przewożony luzem w wagonach/samochodach.

Archiwalne ceny nawozu Pulrea

Pulrea - cena w województwach

Pulrea - cena w województwach
Województwo Detal netto
małopolskie 2 314,81 zł